podkast nerdy nocą © kya

Bycie nerdem i nerdówą to jedna z najprzyjemniejszych rzeczy w życiu. Świat jest pełen różnorodnych ciekawostek, pasji i przygód — zatem zwiedzajmy go w dobrym towarzystwie.


Audycja jest przeznaczona dla osób dorosłych metrykalnie, acz nie ma obowiązku czuć się dojrzale.

W Nerdach Nocą rozmawiamy o losie człowieka, który ma pasję, to znaczy każdy z moich gości ma jakieś hobby i jak przystało na nerda czy nerdówę, lubi o tym entuzjastycznie opowiadać. Uważam, że właśnie z takimi ludźmi warto spędzać czas, ponieważ sharing is caring oraz w różnorodności siła.

Regularnie kręcimy się w okolicach ciekawostek naukowych, demosceny, tworzenia gier, retrokomputingu i nałogu serialowego, ale nie tylko.

W trakcie palimy, pijemy, gestykulujemy, szturchamy się i rechoczemy — każda osoba może się przysiąść w odpowiedniej dla siebie odległości. Odganiamy tylko buców, bo życie jest za krótkie, żeby spędzać je na użeraniu się.

Transkrypty odcinków zbieram na gdocs. Jeśli chcesz spisać jakiś odcinek, daj mi znać!

Feed podcastu mieszka tu: http://nerdynoca.pl/feed/podcast oraz na itunes. Oto okładka:

Nerdy nocą

Where Art Thou

Powiadomienia o nowych odcinkach, spotkaniach na żywo oraz informacje organizacyjne ukazują się na fanpejczach:

O czym się da, piszę u siebie:

Inne nerdowe przygody znajdziesz także na youtube.

We własnej osobie siedzę na grupie facebookowej Nerdy Nocą, można tam pogadać, zapraszam.

Czasem, gdy zbierze się nas więcej, plotkujemy w jakimś serwisie bez nagrywania, a takie spotkania nazywają się Nerdy Nocą Na Lewo.

Be gentle

Ponieważ w Nerdach Nocą często rozmawiamy o delikatnych sprawach — albo co najmniej o rzeczach, do których rozmówcy i rozmówczynie mają stosunek gorący i osobisty — bardzo proszę o mnóstwo życzliwych komentarzy pod odcinkami.

Jeśli odcinek Ci się podobał, podziel się nim ze znajomymi 🙂 Za każdy szerunek czy wzmiankę bardzo dziękuję z góry. Mając do wyboru zajmować się promocją podkastu lub jego robieniem, w jego rozprzestrzenianiu polegam na zadowolonej publiczności, czyli między innymi na Tobie 🙂

Money makes the world go round

Jeśli lubisz Nerdy Nocą i/lub podoba Ci się odcinek, patronuj na patronite lub wrzuć monetę przez paypal.me. Moneta jest niezbędna na opłacenie domeny, miejsca na serwerze, czasu na montaż i herbaty.

Można kupić sobie zdanie “dzisiejszy odcinek sponsoruje [człowiek lub firma, adres strony itp.]” wypowiedziane moim ciepłym głosem w ciągu pierwszych dziesięciu minut audycji słuchanej przez kilkadziesiąt tysięcy par uszu miesięcznie.

Do tej pory nikt nie miał wystarczająco wielkich cojones, żeby się na to odważyć. Śmiało, wiecie, jak mnie znaleźć.

Lista osób wspierających moją twórczość jest wystawiona na snafu. Dziękuję wszystkim!

Close Menu