podkast nerdy nocą © kya

nerdy nocą na lewo

Dziś jest wtorek oraz od godz. 20 zapraszam na talky.io/nerdy — posiedzimy sobie ze dwie godzinki i spokojnie przetestujemy następny serwis do wideoczatingu.

Kto chce dołączyć na audiowideo, niechaj przywdzieje słuchawki, aby sprzęgów nie było. Dozo!

This Post Has 5 Comments

 1. talky ledwo daje radę. rozłącza osoby dość losowo lub je w dowcipnych momentach zamarza.
  ma także drobną wadę — nie można dołączyć, aby poczatować bez zobowiązania kamerkowo-mikrofonowego (na szczęście można je po dołączeniu wyłączyć).

 2. …co nie zmienia faktu, że każda osoba powyżej szóstej ma absurdalne problemy z dołączeniem.

 3. Pisałem już raz, ale chyba zjadło komentarz.
  Osobiście do tego typu rzeczy polecam TeamTalka – http://www.bearware.dk, sam używam w przypadku nagrywania audycji z bardziej ogarniętymi technicznie ludźmi, pozostali lecą via skype. Zaletą TT jest na prawdę dobra jakość dźwięku, wady są dwie:
  1: Trzeba mieć stabilne łącze
  2: Dobry mikrofon na prawdę się przydaje, bo efekty polepszające dźwięk w TT są tylko po to, żeby je wyłączyć. 🙂
  P.S. TeamTalk obsługuje również wideo, ale jako kompletnie niewidomy nie wypowiem się o jego jakości, ponoć jakoś działa ale tu cytat “Skype działa lepiej”.

 4. dziękuję, też przetestujemy 😀 (naprawdę, chyba spiszę doświadczenia z tej przygody, wideoczatami przez wieki i kraje)

 5. Jestem za 🙂 Sam bym chętnie znalazł jakiś komunikator, który byłby konfigurowalny dla użytkownika mającego takie potrzeby i przy tym prosty dla kogoś, kto po prostu chce pogadać. Z moich obserwacji niestety zawsze coś kosztem czegoś.

Zostaw wiadomość po sygnale:

Close Menu