przeprowadzka

Jak widzicie, Nerdy Nocą mają teraz swoją własną stronę. Bardzo dziękuję Dekompresorowi za trzy lata owocnej współpracy i od dziś zapraszam tutaj.

Zmigrowałam niniejszym wszystkie pliki, aktualizacja feedu w katalogach trochę potrwa. Czeka mnie jeszcze chwila zmagania się z analyticsami i tym podobne drobiazgi, ale z punktu widzenia szanownej widowni — wszystko działa.

W razie gdyby kogoś korciło robienie własnego podcastu, polecam uwadze cykliczną, darmową konferencję PolCaster w Warszawie — można trochę się podszkolić i poznać ludzi.

*

Nerdy Nocą mają fanpejcz na G+. Kszsz, kszsz. Nie wiem, zakładać fanpejcza na fejsie? Powiedzcie, co uważacie.

Spotykamy się czasem na żywo. Zajrzyj do about po więcej info.

*

Ponieważ Nerdy Nocą rozpoczęły karierę od rozmowy z Teklakiem o serialach, najbliższe trzy odcinki nawiążą do tej tradycji. Nie będzie żadną niespodzianką, jeśli powiem, że synchronizacja serialowych zegarków znów zajęła nam parę godzin. A wzięliśmy na warsztat tylko bieżące tytuły!

Feed podcastu mieszka tu: http://nerdynoca.pl/feed/podcast oraz na ajtunsach.

*

Ponieważ w Nerdach Nocą często rozmawiamy o delikatnych sprawach — albo co najmniej o rzeczach, do których rozmówcy i rozmówczynie mają stosunek gorący i osobisty — bardzo proszę o mnóstwo życzliwych komentarzy pod ich odcinkami.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *