Podkast Nerdy Nocą © Kaja 'kya' Mikoszewska

Bycie nerdem i nerdówą to jedna z najprzyjemniejszych rzeczy w życiu. Świat jest pełen różnorodnych ciekawostek, pasji i przygód — zatem zwiedzajmy go w dobrym towarzystwie.


Audycja jest przeznaczona dla osób dorosłych metrykalnie, acz nie ma obowiązku czuć się dojrzale.

W Nerdach Nocą rozmawiamy o losie człowieka, który ma pasję, to znaczy każdy z moich gości ma jakieś hobby i jak przystało na nerda czy nerdówę, lubi o tym entuzjastycznie opowiadać. Uważam, że właśnie z takimi ludźmi warto spędzać czas, ponieważ sharing is caring oraz w różnorodności siła.

Regularnie kręcimy się w okolicach ciekawostek naukowych, demosceny, tworzenia gier, retrokomputingu i nałogu serialowego, ale nie tylko.

W trakcie palimy, pijemy, gestykulujemy, szturchamy się i rechoczemy — każda osoba może się przysiąść w odpowiedniej dla siebie odległości. Odganiamy tylko buców, bo życie jest za krótkie, żeby spędzać je na użeraniu się.

Feed podcastu mieszka tu: http://nerdynoca.pl/feed/podcast oraz na itunes. Oto okładka:

Nerdy nocą

Powstają transkrypty odcinków w pdfach. Jeśli chcesz spisać jakiś odcinek, daj mi znać!

Where Art Thou

We własnej osobie siedzę na grupie facebookowej Nerdy Nocą w grupie, serdecznie zapraszam.

Powiadomienia o nowych odcinkach, spotkaniach na żywo oraz informacje organizacyjne ukazują się także na:

Inne nerdowe przygody znajdziesz także na moim kanale na youtube.

Czasem, gdy zbierze się nas więcej przy klawiaturach, plotkujemy w jakimś serwisie bez nagrywania, a takie spotkania nazywają się Nerdy Nocą Na Lewo.

Be gentle

Ponieważ w Nerdach Nocą często rozmawiamy o delikatnych sprawach — albo co najmniej o rzeczach, do których rozmówcy i rozmówczynie mają stosunek gorący i osobisty — bardzo proszę o mnóstwo życzliwych komentarzy pod odcinkami.

Jeśli odcinek Ci się podobał, podziel się nim ze znajomymi 🙂 Za każdy szerunek czy wzmiankę bardzo dziękuję z góry. Mając do wyboru zajmować się promocją podkastu lub jego robieniem, w jego rozprzestrzenianiu polegam na zadowolonej publiczności, czyli między innymi na Tobie 🙂

Close Menu