• Start
  • keyboard_arrow_rightmecenat

mecenat


Tło
share close

Nerdy Nocą utrzymują się z datków zadowolonej publiczności. W naszej intymnej relacji z słuchaczami i słuchaczkami nie ma miejsca na reklamy. Jest za to miejsce na oficjalny, uczciwy, przemyślany → mecenat ← nad najbliższym planowanym przeze mnie odcinkiem lub serią audycji.

Nie przygotowuję odcinków na zamówienie. Nie umieszczam w odcinkach niejawnych promocji. Nie puszczam reklam. Mecenat to jedyny sposób na płatną obecność w audycjach, na stronie i na planszach wideo. Jak to wygląda w praktyce?

Za niedużą ciężarówkę kapusty można kupić na przykład takie zdanie, wypowiedziane moim ciepłym głosem w ciągu pierwszych dziesięciu minut audycji słuchanej miesiąc w miesiąc przez kilkadziesiąt tysięcy par uszu:

Powstanie tego odcinka wsparła [instytucja, firma, osoba], która robi [to i to]. Można okazać im wzajemność, zajrzyjcie na specjalną stronę dla publiczności Nerdów Nocą [adres], a nuż znajdziecie tam coś dla siebie. Po wpisaniu w koszyku kodu “nerdy” dostaniecie 10% zniżki na zakupy.

Do tego dołączam odpowiedni tekst w opisie odcinka, mecenatowski znaczek na okładce audycji i informacje na planszy wideo.

Jeśli to Cię nie odstrasza, dodam, że odcinki ukazują się nieregularnie — i są bardzo starannie przygotowywane — a moja publiczność nie jest produktem, więc podchodźmy do tego po partnersku.

Zastrzegam sobie prawo do nienawiązania współpracy, jeśli nie będzie wszechstronnie korzystna po pierwsze dla publiczności, po drugie dla Was i dla mnie.

Jeśli Twoja branża to słodycze, prezerwatywy lub herbata, to szybko dojdziemy do porozumienia, a publiczność będzie zachwycona 🙂

Chcesz objąć Nerdy mecenatem? Napisz do mnie:
[contact-form-7 id=”2406″]

Ostatnia sprawa. Ten formularz służy do kontaktu w sprawie nawiązania współpracy między mecenasem audycji a autorką podkastu.

Jeśli chcesz napisać do mnie o czymś innym, zajrzyj na stronę Autorka lub Zaplecze, znajdziesz tam odpowiednie kanały kontaktowe, a także FAQ. Miłego dnia i do usłyszenia niebawem 🙂