play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • play_arrow

    Bonus: ścinki historyczne nr 1
    Nerdy Nocą

  • Start
  • keyboard_arrow_rightPolityka prywatności

Polityka prywatności


Tło
share close

Prywatność jest ważna. Przejrzystość po mojej stronie — też. Oto praktyczna implementacja tego założenia.

Dane osobiste

Żeby korzystać ze strony Nerdów Nocą, nie trzeba podawać żadnych danych osobowych.

W celu dodania komentarza trzeba podać ksywę lub imię oraz jakiś adres mailowy. Nie zbieram tych danych i nikomu nie rozdaję.

Logi

Kiedy wchodzisz na stronę, łączysz się z serwerem, który zbiera informacje podawane przez Twoją przeglądarkę. Informacje te mogą zawierać między innymi: adres IP, rodzaj przeglądarki, datę i czas wejścia na stronę, system operacyjny.

Żadna z tych informacji nie jest połączona z czymkolwiek identyfikującym Cię osobiście. Zaglądam w logi mojego serwera za pomocą oprogramowania liczącego statystyki, widzę tylko zestawienia. Logi są tylko dla moich oczu. Na ich podstawie opracowuję stronę Statystyki.

Google Analytics

Strona zawiera kod Google Analytics. Te zbierają jakieś informacje — także wyłącznie w celach statystycznych. Zaglądam do nich czasem z płonną nadzieją, że otrzymane dane pomogą mi uczynić stronę wygodniejszą dla publiczności. Nie pomagają.

Ciastki

O ile mi wiadomo, jedyne ciastki na stronie Nerdów Nocą mogą być wysyłane przez WordPress, co ma pomóc w wygodnym przeglądaniu treści. To taki raczej techniczny układ między Twoją przeglądarką a stroną, którą wyświetla. Nie dotykam tego i nie zbieram. Możesz blokować dowolne ciastki w ustawieniach swojej przeglądarki.

Na wypadek, gdyby niepokoiły Cię ciastki googlowskie, a chcesz coś z tym zrobić, zajrzyj na stronę Google Ads Settings.

[ Ostatnia aktualizacja: 2020.04.07 ]