Podkast Nerdy Nocą © Kaja 'kya' Mikoszewska

#017 Pixel Heaven 2015 (some english)

Ponieważ już wiadomo, że czwarta edycja Pixel Heaven w przyszłym roku, oto niektóre pijane rozmowy, które udało mi się przeprowadzić podczas edycji trzeciej pod koniec września. Trochę po polsku, trochę po angielsku.

Odcinka można posłuchać także na youtube (i przy okazji popatrzeć na koty).

Goście i obsługa (pl)

Panowie goście mówią krótko, co im się podoba na imprezie.
00:39 Piotr opowiada, jak pracuje obsługa techniczna (szacun).
17:06 Pani gość opowiada, jak poznała męża dzięki grom oraz jak w związku z tym wychowują dziecko.

Gospodarz (pl)

01:09 Łapusz, złapany w sobotę wieczorem na afterze, odpręża się na chwilę i opowiada trochę o organizacji, dziękuje wszystkim wspierającym imprezę i razem zachwycamy się, jak jest znakomicie. Pod koniec niestety umarł mi mikrofon.

A propos, długi wywiad o scenie z jednym z twórców “Cytadeli” mam na stole montażowym! Już niedługo.

Goście specjalni

19:24 (pl) Scorpik opowiada, jak to jest: zostać ojcem, pracować w domu, być Scorpikiem.

32:53 (eng) Dino Dini i Jeff Minter mieli pecha, ponieważ w piątek późnym wieczorem wpadliśmy na nich niezłomną grupą pijacką. Opowiadają, które swoje gry lubią najbardziej, jak zaczynali tworzyć gry i dlaczego żaden z nich nie lubił wuefu. Jeff odpowiada na pytanie, jak to jest być czarną owcą gamedevu, a Dino tłumaczy, dlaczego nie znosi futbolu.

42:46 (eng) Mike Montgomery i Jeff Minter, złapani w sobotę po południu w palarni obok burgera, opowiadają o tym, jak najchętniej spędzają wolny czas i jakie są ich ulubione sposoby na aktywyny wypoczynek. Dużo rozmawiamy o zwierzętach – Jeff pokazuje zdjęcia swoich owiec.

Właśnie — bo Jeff dwa razy dziennie wrzuca peryskop z czochrania owiec za uchem. Jeśli chcecie to zobaczyć na własne oczy, zajrzyjcie na jego twitter @llamasoft_ox.

Disclaimer: alkohol należy spożywać z umiarem.


Plejlista zawierająca cały koncert z afterparty Pixel Heaven 2015, poszczególne utwory na nim wykonane oraz wywiady z twórcami gier wyróżnionych w Indie Basement.


Dziękujemy za wspieranie na patronite.pl/kya! Wrzuć pięć złotych — będzie na kawałek biletu na następny PxH.

Elementy muzyczne pochodzą z utworów Piotra Bendyka, można je ściągnąć w całości na stronie xtd.evil.pl. Zdjęcie recepcji Pixel Heaven (c) kya, zdjęcie Kaji (c) Michał Krawczyk.

Nerdy Nocą drzemią w różnych miejscach w internecie! Dołącz do naszego pochrapywania np. na wesołej grupce na fejsie.

2015.09.26 / 2015.11.12

Zostaw wiadomość po sygnale:

Close Menu