play_arrow

podkast

#017 Pixel Heaven 2015 (some english)

kya 2015-11-12


Tło
share close

Ponieważ już wiadomo, że czwarta edycja Pixel Heaven w przyszłym roku, oto niektóre pijane rozmowy, które udało mi się przeprowadzić podczas edycji trzeciej pod koniec września. Trochę po polsku, trochę po angielsku.

Goście i obsługa (pl)

Panowie goście mówią krótko, co im się podoba na imprezie.
00:39 Piotr opowiada, jak pracuje obsługa techniczna (szacun).
17:06 Pani gość opowiada, jak poznała męża dzięki grom oraz jak w związku z tym wychowują dziecko.

Gospodarz (pl)

01:09 Łapusz, złapany w sobotę wieczorem na afterze, odpręża się na chwilę i opowiada trochę o organizacji, dziękuje wszystkim wspierającym imprezę i razem zachwycamy się, jak jest znakomicie. Pod koniec niestety umarł mi mikrofon.

A propos, długi wywiad o scenie z jednym z twórców “Cytadeli” mam na stole montażowym! Już niedługo.

Goście specjalni

19:24 (pl) Scorpik opowiada, jak to jest: zostać ojcem, pracować w domu, być Scorpikiem.

32:53 (eng) Dino Dini i Jeff Minter mieli pecha, ponieważ w piątek późnym wieczorem wpadliśmy na nich niezłomną grupą pijacką. Opowiadają, które swoje gry lubią najbardziej, jak zaczynali tworzyć gry i dlaczego żaden z nich nie lubił wuefu. Jeff odpowiada na pytanie, jak to jest być czarną owcą gamedevu, a Dino tłumaczy, dlaczego nie znosi futbolu.

42:46 (eng) Mike Montgomery i Jeff Minter, złapani w sobotę po południu w palarni obok burgera, opowiadają o tym, jak najchętniej spędzają wolny czas i jakie są ich ulubione sposoby na aktywyny wypoczynek. Dużo rozmawiamy o zwierzętach – Jeff pokazuje zdjęcia swoich owiec.

Właśnie — bo Jeff dwa razy dziennie wrzuca peryskop z czochrania owiec za uchem. Jeśli chcecie to zobaczyć na własne oczy, zajrzyjcie na jego twitter @llamasoft_ox.

Disclaimer: alkohol należy spożywać z umiarem.


Plejlista zawierająca cały koncert z afterparty Pixel Heaven 2015, poszczególne utwory na nim wykonane oraz wywiady z twórcami gier wyróżnionych w Indie Basement.


Dziękujemy za wspieranie na patronite.pl/kya! Wrzuć pięć złotych — będzie na kawałek biletu na następny Pixel Heaven.

2015.09.26 / 2015.11.12

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy.

Po sygnale zostaw wiadomość

Email będzie schowany. Pola wymagane oznaczone *