• Start
  • keyboard_arrow_right blog
  • keyboard_arrow_rightdo zoba na Pixel Heaven (2017)

blog

do zoba na Pixel Heaven (2017)

kya 2017-05-17 1


Tło
share close

Nerdy Nocą są tzw. Przyjacielem piątej edycji mojego ukochanego festiwalu:

www.pixelheavenfest.com

(Na stronie gra muzyka — tak tylko mówię, zanim ją otworzycie w pracy na głośnikach).

(Link do relacji na końcu).

To znaczy, że jak co roku będę nagrywać niczego niespodziewających się gości oraz będzie można mnie spotkać na terenie w różnym stopniu upojenia zależnie od pory dnia. Następnie zmontuję wideła i wrzucę na jutub, a potem obrobię niektóre wywiady i może będą z tego odcinki. Mam obiecane nagrania ze sceny głównej, jeśli to się uda, to dostaniecie je do ucha zaraz po imprezie.

W tym roku w programie mnóstwo atrakcji, od znakomitego zestawu indyków przez kącik demoscenowy po klocki LEGO. O tym, że przyjedzie ponad setka retromaszyn, flipperów i VR, nawet nie wspominam, bo to oczywiste. W ogóle popatrzcie w program (“wassup” w prawym górnym rogu), bo jak mam wymieniać, to nie wiem, co wybrać. Lista gości specjalnych soczysta, zamierzam dotknąć palcem Roba Hubbarda, a następnie stracić przytomność. Na tegoroczne afterparty wybiera się nawet moja matka.

Jeśli ktoś ma ochotę powspominać poprzednie edycje, to może na przykład wybrać coś z tego:

Do zobaczenia!

(26-28 maja 2017, Hala Miejskich Zakładów Autobusowych na Włościańskiej w Warszawie, więcej szczegółów na www.pixelheavenfest.com)


A posteriori:

Było znakomicie! Relacja na snafu.


 

Komentarze

Jest jeden komentarz.
  1. Tomas Freeman on 2017-05-28

    Spotkalismy sie osobiscie na Pixel w sobote w czworke – obok byli autorzy podkastu nerdzi w kulturze z radia Praga. Pozdrawiam.

Po sygnale zostaw wiadomość

Email będzie schowany. Pola wymagane oznaczone *