• Start
  • keyboard_arrow_right blog
  • keyboard_arrow_rightPamflety historyczne

blog

Pamflety historyczne

kya 2019-05-03


Tło
share close

Majówka jest spoko, bo dzięki niej po cichu korzystam z wolnego i szykuję (wspomnianą w #czwartek na grupie Nerdy Nocą w grupie) specjalną niespodziankę dla patron na Patronite i osób wspierających innymi kanałami, a zwłaszcza tych, które lubią audycje historyczne.

Odsłaniam niniejszym rąbek tajemnicy:

Będzie to mianowicie PAMFLET — pdf uzupełniający do pierwszego odcinka (pre)historii.

Po nagraniu zwykle zostaje nam ze Złym Majorem Witkiem sporo niezjedzonych notatek, a zawsze — mnóstwo źródeł i ilustracji, którymi chcemy się podzielić, a nie zawsze jest jak, no bo podkast w sumie.

Na razie uporządkowałam notatki i wzięłam na warsztat pierwszy odcinek historyczny. Ustawiłam materiały, dopisaliśmy teksty, teraz część #bolesna — fact-checking, konsultacje z naszym nadwornym archeologiem (cześć Darek!), korekta (cześć Marek!), uzupełnianie i wywalanie nadmiarów… no, ogólnie dalszy ciąg pracy redakcyjnej.

Kiedy wszystko będzie wystarczająco gotowe, patrony otrzymają pdfa obwiązanego cyfrową wstążeczką. Pomyślałam też, że pozostała publiczność będzie mogła jakoś nabyć PAMFLET za symboliczną kwotę, jeszcze rozważam opcje. Na razie na pewno opłaca się patronować, choćby piątakiem 🙂

Jeśli PAMFLET się spodoba, zrobię takie harmonijki pozostałym audycjom historycznym. Jeśli tak się stanie, to po jakimś czasie poskładam wszystkie te harmonijki w jedną długą i może spróbuję wydać drukiem.

No, ale nie wybiegajmy za daleko w przyszłość z tymi marzycielskimi planami — na razie jest tyle, wygląda fajnie, jestem bardzo podekscytowana 🙂 Przy czym mam świadomość (i Wy też miejcie), że jest to mnóstwo roboty kilku osób. Ale jak fajnie wychodzi! ♥

Gdyby ktoś nagle zgłodniał, to do patron można dołączać nawet teraz i będzie się liczyło — patronite.pl/kya.

Dziękuję! I do usłyszenia.

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy.

Po sygnale zostaw wiadomość

Email będzie schowany. Pola wymagane oznaczone *